Najlepsze programy dla firm

Każde przedsiębiorstwo w pewnym momencie szuka sposobów, by w odpowiedni sposób zoptymalizować działania firmy w różnych obszarach. Niejednokrotnie niezbędne jest do tego skorzystanie z usług specjalistów, którzy pomogą nam usprawnić elementy wymagające usprawnienia w przedsiębiorstwie, jednak zanim wydamy niepotrzebnie zbyt wiele środków na to, warto zwrócić uwagę na aplikacje, za pomocą których nasza firma może być bardziej konkurencyjna na rynku.

Brand24

Brand24 jest narzędziem, dzięki któremu nasze przedsiębiorstwo otrzymuje stały dostęp do monitoringu zarówno strony internetowej, jak i serwisów społecznościowych. Narzędzie w czasie rzeczywistym ukazuje wszystkie opinie, recenzje oraz zapytania od klientów, które zadawane są w różnych miejscach (na przykład na różnych portalach społecznościowych), co daje nam możliwość błyskawicznego reagowania na wpisy negatywne. Narzędzie Brand24 pozwala nam też na analizę ruchu użytkowników, co pozwala nam na odpowiednie segmentowanie kampanii reklamowych oraz marketingowych.

Google Drive

Google Drive to produkt oferowany przez koncern Google dla tych wszystkich użytkowników oraz przedsiębiorstw, które potrzebują odpowiednio dużo przestrzeni dyskowej, by składować tam swoje dane dotyczące firmy. Usługa działa na zasadzie chmury, czyli dostęp do danych załadowanych na Google Drive mamy z każdego miejsca na Ziemii oraz dowolnego urządzenia. Jest to bezpieczna forma przetrzymywania firmowych dokumentów, gdyż przestrzeń w chmurze jest niezależna od naszych systemów informatycznych. W razie awarii, w dalszym ciągu szybko może dostać się do swoich danych.

Umownik.pl

Umownik.pl jest doskonałym narzędziem, które minimalizuje biurokrację w przedsiębiorstwie. Za pośrednictwem tej aplikacji jesteśmy w stanie przesyłać umowy, negocjować jej warunki oraz weryfikować naszych partnerów biznesowych bez potrzeby osobistego spotkania. Dzięki aplikacji oraz stronie internetowej sami jesteśmy w stanie zredagować treść umowy, dbając przy tym wszystkim o środowisko naturalne.

Trello.com

Trello jest narzędziem, które pozwala nam w bardzo prosty oraz przejrzysty sposób, za pomocą których jesteśmy w stanie w jednym miejscu zarządzać całym przedsiębiorstwem oraz mieć nad wszystkim kontrolę. Aplikacja doskonale sprawdza się w przypadku zarządzania wieloma projektami naraz. Każdy projekt ma swoje przyporządkowane miejsce na naszej spersonalizowanej tablicy, dzięki czemu cały czas na bieżąco widzimy, jakie elementy projektu są wykonane, co jeszcze wymaga dopracowania, a która część nie została zaczęta. Dzięki tej aplikacji efektywność pracy zwiększa się wielokrotnie, a przyczynia się do tego przejrzysty interfejs i prosta obsługa aplikacji.

Gsuite

Gsuite to oprogramowanie pozwalające na pracę online grupową bez względu na to, w jakim miejscu na świecie są członkowie zespołu. Jest to pakiet 70 narzędzi (w tym pakiet office online, google drive i inne), które pozwalają na wygodną pracę w przedsiębiorstwie oraz szybkie i wygodne wymienianie się plikami i dokumentami bez względu na nasze położenie geograficzne. Gsuite pozwala na efektywniejsze zarządzanie swoimi zasobami oraz bezpieczeństwo, gdyż w przypadku jakichkolwiek awarii, oprogramowanie daje nam możliwość odzyskania wszystkich danych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here