Jak darmowy program do faktur Taxon może pomóc w prowadzeniu biznesu

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie. Spotkania biznesowe, ciągłe telefony, e-maile od klientów to tylko część obowiązków, z którymi codziennie mierzą się przedsiębiorcy. Gdzie w tym wszystkim znaleźć również czas na wystawianie faktur? Dobrym pomysłem jest skorzystanie z darmowego programu do fakturowania Taxon. Dowiedz się więcej o tym narzędziu i ułatw sobie prowadzenie firmy już dziś.

Wystawianie faktur online – bo tak jest szybciej i wygodniej

Tradycyjne wystawianie faktur to zmora sporej części przedsiębiorców. Ten żmudny obowiązek staje się problematyczny zwłaszcza wtedy, gdy zbliża się koniec miesiąca, a do wystawienia pozostało jeszcze kilkanaście/kilkadziesiąt faktur. Jak się z tym uporać? Z pomocą przychodzą internetowe rozwiązania.

Wystawianie faktur online jeszcze do niedawna wydawało się nierealne – dziś jest to codzienność dla wielu właścicieli firm. Daje to o wiele większe możliwości i sprawia przede wszystkim, że w pełni można skupić się na prowadzeniu biznesu, a na sprawy księgowe poświęcić tylko kilka chwil każdego miesiąca. Fakturowanie przez Internet jest przede wszystkim szybsze i wygodniejsze – cały proces można zamknąć w kilku kliknięciach.

Jak wystawić fakturę przez Internet? Postaw na Taxon

Wystawienie faktury za pomocą kilku kliknięć? Tak – to możliwe. Przykładem narzędzia, które zapewnia takie możliwości jest Taxon, czyli nowoczesny program do fakturowania. Jest to aplikacja, która powstała w jednym celu – aby obieg dokumentów firmie był przede wszystkim płynny i bezpieczny, a sam proces wystawiania faktur nie zabierał zbyt dużo czasu właścicielom firm.

Twórcy aplikacji mają świadomość, że obieg dokumentów musi być odpowiednio zabezpieczony. Taxon chroni dane – użytkownika, firmy czy kontrahentów. To sprawia, że nie musisz martwić się o wyciek informacji.

Wystawienie faktury w Taxon – prosto i szybko

Taxon został zaprojektowany tak, aby maksymalnie ułatwić wystawianie faktur. Dlatego też aplikacja posiada bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs – wszystkie dostępne opcje są odpowiednio pogrupowane. Samo przygotowanie druku odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Po wejściu w opcję wystawienia faktury wystarczy jedynie wpisać odpowiednie dane, zatwierdzić i gotowe. 

Taxon zapamiętuje wcześniej wprowadzane dane, przez co kolejne wystawienie faktury będzie jeszcze szybsze – pełna automatyzacja pracy pozwoli oszczędzić czasu na comiesięczne przygotowywanie druków.

Program do faktur online Taxon – to się opłaca

Taxon to darmowy program do faktur, dzięki czemu zyskujesz możliwość sporego ułatwienia podczas prowadzenia firmy bez ponoszenia dużych kosztów. Z aplikacji możesz korzystać bezpłatnie (do 10. faktur sprzedażowych i 10. faktur kosztowych).

Potrzebujesz wystawić większą ilość dokumentów? Nie martw się, to wciąż będzie opłacalne. Wersja premium (obsługa do 400. faktur miesięcznie) kosztuje jedynie 18 zł miesięcznie. W porównaniu z usługami tradycyjnego biura rachunkowego jest to mocno konkurencyjna cena.

Taxon to aplikacja mobilna (dostępna w Google Play i App Store). Dostępna jest również wersja na przeglądarkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here