podatki

Pracowałeś za granicą i nie wiesz, jak rozliczyć podatek? Skontaktuj się z biurem Borsuk Podatki, które od dwudziestu lat pomaga Polakom składać zeznania podatkowe i odzyskiwać zwroty podatku. Rozlicz się zdalnie. Bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą i prześlesz niezbędne dokumenty, które będą zawierały informacje o Twoich dochodach za granicą. Rozliczenie podatku z zagranicy jeszcze nigdy nie było tak proste. Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności!

Pomogliśmy odzyskać ponad 150 milionów euro 

Przez blisko dwadzieścia lat prowadzenia działalności, biuro Borsuk Podatki pomogło Polakom w odzyskaniu ponad 150 milionów euro. Sprawy dotyczyły źle naliczanych ulg podatkowych i zbyt wysoko naliczonych składek na rzecz podatku dochodowego. Eksperci z dziedziny prawa podatkowego krajów zagranicznych maksymalnie skrócą czas oczekiwania na zwrot podatku, a Ty zyskasz gwarancję, że trafią one na Twoje konto bankowe. Jeśli szukasz biura do rozliczeń zagranicznych, właśnie na niego trafiłeś. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej sprawie. 

Niemcy, Holandia, Belgia, Austria. Zwrot podatku bez względu na to, gdzie pracowałeś

Rozlicz podatek z Borsuk Podatki. Nie ma dla nas znaczenia, w którym kraju pracowałeś. U nas uzyskasz, na przykład zwrot podatku z Holandii. Aby móc się o niego starać o wysłać zeznanie podatkowe do Belastingdienst, czyli holenderskiego urzędu skarbowego, musisz być w posiadaniu karty podatkowej – jaaropgave. To potwierdzenie otrzymywanego wynagrodzenia, które wydawane jest przez pracodawcę. Dzięki czemu nawet w 3 miesiące pieniądze mogą trafić na Twoje konto. Wejdź na https://borsukpodatki.pl/. Pobierz dokumenty i wypełnij je bezbłędnie. Następnie prześlij drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą na adres Borsuk Podatki, a nasi doradcy zajmą się resztą. 

Wiemy, jak Ci pomóc. Skontaktuj się z nami

Przez ponad dwadzieścia lat zbudowaliśmy solidne fundamenty. Pozwala to świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla Polaków, którzy potrzebują naszej pomocy. Biuro Borsuk Podatki cieszy się zaufaniem tysięcy rodaków, którzy co roku dokonują rozliczeń zagranicznych. Dołącz do nich i Ty. Obsługujemy takie państwa jak: Belgia, Niemcy, Holandia, Czechy oraz Polskę. Z nami rozliczysz swój podatek szybko, łatwo i przyjemnie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z wypełnieniem wniosku, zgłoś się do nas i odzyskaj swoje pieniądze już teraz.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here