Karboksyterapia
Fot. Pexels.com

Karboksyterapia to rewelacyjny zabieg stosowany przez coraz większą rzeszę klientek. Zapewnia on widoczne efekty, które utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Sprawdź jakie efekty można uzyskać stosując te zabiegi, a także czego możesz spodziewać się przy jego wykonywaniu.

Przeczytaj też: http://www.garg.pl/karboksyterapia-co-to-jest-i-na-czym-polega/

Na czym polega karboksyterapia?

Jest to zabieg odmładzający przy którym stosowany jest dwutlenek węgla. Metoda ta pomaga redukować cellulit tłuszczowy oraz wodny i rozstępy. Zmniejsza zmarszczki, cienie pod oczami, a także drugi podbródek. Innymi słowy karboksyterapia to genialny zabieg na bardzo wiele problematycznych części ciała.

Jednak ten zabieg jest nie tylko estetyczny. Stosuje się go także w przewlekłej niewydolności żylnej, zaburzeniach krążenia, napadowych skurczach tętnic i owrzodzeniach. Zabieg pomaga zredukować nieprzyjemne skutki tych chorób.

Wszystko polega na podskórnym lub śródskórnym wprowadzeniu gazu medycznego z użyciem pistoletu pneumatycznego. Cała procedura trwa od kilku do kilkunastu minut w przypadku jednej partii ciała.

Ile utrzymuje się karboksyterapia?

Wiele zależy od części ciała, na której wykonywany jest zabieg. Skóra pod oczami jest bardzo delikatna dlatego w przypadku usuwania cieni pod oczami kuracja musi być powtarzana co 3 do 6 miesięcy.

Kiedy wykonywany jest zabieg na redukcję cellulitu czy tkanki tłuszczowej to musi on być powtarzany mniej więcej co roku. Na szczęście w przypadku blizn i rozstępów efekt powinien zachować się na zawsze.

Przeciwwskazania do karboksyterapii

Zabieg jest stosunkowo bezpieczny. Jednak jak w przypadku każdej kosmetycznej procedury tak i tutaj niektóre osoby nie powinny jej przechodzi. Przeciwwskazaniami do zabiegu jest ciąża, a także takie choroby jak niewydolność serca, niewydolność oddechowa, choroby nerek i wątroby, czy zapalenie żył.

 

Karboksyterapia to zabieg wykonywany już od kilku lat. Z biegiem czasu ulepszany jest sprzęt. Metoda zapewnia widoczne efekty i to na długi czas, a często nawet na stałe. Sprawdź swój najbliższy salon urody i zobacz czy mają w ofercie tą terapię.

Zobacz też: http://www.contador.pl/tworzyc-manicure-hybrydowy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here