Urządzenia do nawigacji

NAWIGACJA RIDER GPS POLSKA

189,00 PLN

Nawigacja GPS 5 cali z mapą Polski. 


Rider GPS POLSKA to zestaw do nawigacji samochodowej, łączący doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala idealnie wkomponować urządzenie we wnętrze każdego samochodu. Nawigacja wyposażona jest dodatkowo odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki i przeglądarkę zdjęć. Urządzenie posiada zainstalowany system nawigacyjny MapaMap ze szczegółową mapą Polski.

Wideorejestrator SmartGPS DVR-400 + 16GB MicroSD

179,00 PLN

PROMOCJA.  Rejestrator Full HD z kartą Pamięci16 GB .

 

NAWIGACJA RIDER GPS EUROPA

289,00 PLN

Nawigacja 5 cali z mapą EUROPY 45 KRAJÓW.

 

Rider GPS EUROPA to zestaw do nawigacji samochodowej, łączący doskonałą jakość ze świetną ceną. Prostota obsługi oraz intuicyjne menu zapewniają wygodę użytkowania. Nowoczesny i jednocześnie elegancki wygląd pozwala idealnie wkomponować urządzenie we wnętrze każdego samochodu. Nawigacja jest wyposażona odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki i przeglądarkę zdjęć. Dzięki precyzyjnym komunikatom głosowym możemy być pewni, iż nie zgubimy drogi do miejsca docelowego.

Wideorejestrator SmartGPS DVR-100

89,00 PLN

Wideorejestrator Samochodowy HD.

 

Wideorejestrator SmartGPS DVR-600

299,00 PLN

Wideorejestrator Samochodowy Full HD.

 

Kamera samochodowa HP F210

699,00 PLN

Urządzenie do wideo rejestracji w samochodzie Hewlett Packard F210 to wysokiej jakości kamera cyfrowa HD wyposażona w moduł GPS. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość podania dokładnej lokalizacji naszego miejsca postoju np. w przypadku kolizji. Szerokokątny obiektyw 128 stopni uchwyci wszystkie ważne szczegóły podróży. Urządzenie zostało wyposażone w profesjonalny uchwyt samochodowy oraz ładowarkę samochodową.

 

 

Kamera samochodowa HP F200

549,00 PLN

Urządzenie do wideo rejestracji w samochodzie Hewlett Packard F200 to wysokiej jakości kamera cyfrowa HD z przetwornikiem o rozdzielczości 5 MPix z kątem widzenia 128 stopni. Urządzenie wyposażone jest w specjalistyczny uchwyt samochodowy oraz ładowarkę samochodową.

 

Kamerę wyposażono także w złącze mini USB oraz HDMI. Nagrywane dane umieszczane są na karcie pamięci micro SDHC o pojemności do 32 GB i minimalnej klasie prędkości 6.

 

Tablet SmartTAB 3G (wersja czarna)

399,00 PLN

Czarny multimedialny tablet 7 cali z funkcją nawigacji GPS.

 

SmartTab 3G to kompaktowy tablet, pozwalający na wygodne korzystanie z internetu w każdej chwili. Dwurdzeniowy procesor zapewnia wysoką wydajność podczas korzystania z gier i oglądania filmów. W zestawie system do nawigacji MapaMap z mapami Polski. Wszystko to w przystępnej cenie.

 

Wideorejestrator SmartGPS DVR-500

219,00 PLN

Wideorejestrator samochodowy Full HD.

 

Wideorejestrator SmartGPS DriveCam DVR-500 jest urządzeniem umożliwiającym skuteczną rejestrację obrazu przed samochodem w czasie kierowania pojazdem. Pozwala na zapis filmu w jakości Full HD obrazującego sytuację drogową wraz z datą i godziną dzięki czemu może być użyteczny w razie niespodziewanych i konfliktowych zdarzeń drogowych.

 

PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASU

Uniwersalna osłona przeciwsłoneczna 5 cali

49,00 PLN

Osłona przydatna w wyjątkowo słoneczne dni zarówno do nawigacji samochodowej jak również do urządzeń instalowanych na rowerach i motocyklach.

 

Osłona jest uniwersalna i pasuje do wszytkich typów urzadzeń GPS z przekątną ekranu 5 cali.

 

Osłona wyposażona jest w specjalną gumę montażową.

 

Poniżej prezentujemy schemat montażu:

Subskrybuje zawartość