Rejestracja produktu

Rejestracja produktu GPMapa dla systemu Android

 

Jeżeli zakupili Państwo urządzenie mobilne z systemem Android na którym jest zainstalowane oprogramowanie do nawigacji GPMapa, zalecamy dokonanie rejestracji GPMapy w specjalnym serwisie internetowym www.MojeMapy.IMAGIS.pl.

 

Dzięki rejestracji będą Państwo mogli otrzymywać informacje o najnowszych wersjach swojego produktu oraz pojawiających się raz na kwartał aktualizacjach map.

 

 


Rejestracja dla urządzeń SMART GPS

 

Jeżeli zakupili Państwo urządzenie marki SmartGPS z zainstalowanym oprogramowaniem do nawigacji GPMapa, zalecamy dokonanie rejestracji GPMapy w specjalnym serwisie internetowym www.MojeMapy.IMAGIS.pl. Dzięki rejestracji otrzymają państwo dostęp do:

 

- kopii zapasowej Państwa wersji GPMapy

- możliwość zakupu płatnych aktualizacji map

- możliwości otrzymania bezpłatnych aktualizacji aplikacji nawigacyjnej

- będą Państwo mogli otrzymywać informacje o pojawiających się nowych wersjach produktu

 

Rejestracja GPMapy dedykowanej dla urządzeń SmartGPS: www.MojeMapy.IMAGIS.pl

 

 


Rejestracja dla urządzeń GARMIN

 

Jeżeli zakupili Państwo oprogramowanie GPMapa przeznaczone dla urządzeń GARMIN GPS, to poniżej podajemy adres serwisu internetowego, w którym produkt taki należy zarejestrować, aby następnie można go było uruchomić.

 

Rejestracja produktów GPMapa dedykowanych dla urządzeń GARMIN: www.gpmapa.excel24.pl

 

 

Jeżeli użytkują Państwo produkt GPMapa w swoim urządzeniu GARMIN i mają jakiekolwiek pytania związane z jego funkcjonowaniem należy je kierować na adres e-mail: gpmapa@excel24.pl